Naše projekty

 

Facebook
Naši partneři


Partneři o.s. "HANDICAP(?)" Zlín 2008
   
H | 30.11.2008 | ... Vstoupit


Za udržení a rozvoj služeb osobní asistence, speciální přepravy imobilních, za úspěch akcí klubu dětí a mládeže a sportovního klubu v roce 2008 vděčíme těmto společnostem, institucím a individuálním dárcům. Děkujeme všem, vážíme si Vaší pomoci.


Mnohokrát děkujeme těmto institucím za poskytnutou dotaci:







Dále děkujeme těmto laskavým společnostem a jednotlivcům za finanční dar:






ADAMCOVÁ Marta - Určice
ADIP, spol. s r.o. - Zlín Březnice
AGC FENESTRA, a.s. - Zlín Salaš
ANDRAŠKOVÁ Jana – Mšené
ANGELUS AUREUS o.p.s.
ATON, spol. s r.o. – Horní Lhota u Luhačovic
AVEX TRADE, spol. s r.o. - Zlín
BONAVIA servis, a.s. - Vsetín
ČILLÍK Štefan, Ing., arch. - Zlín
DANĚK Alexandr - Napajedla
DEOS CZ, s.r.o. - Zlín
DOBEŠ Metoděj - Jaroslavice
EURO C.T.S., s.r.o. - Zlín
EPOS spol. s r.o. - Želechovice
FINNFOREST CZ s.r.o. – Tlumačov
HÁJKOVÁ DAGMAR Ing. - Staré Město
HEXXA komunikační agentura s.r.o. - Zlín
HULEJOVI Jan a Olga - Zlín
KAMENOLOM Žlutava s.r.o.
KOUSALÍKOVÁ Zuzana, Ing. – Zlín 4
KŘIVINKOVÁ Svatava, Ing. - Lípa
KUČERA Pavel - Praha
LADOS a.s. - Lípa
LOKART s.r.o. - Lípa
LUDVOVÁ Kateřina – Lhota u Vsetína
MANAG, a.s. - Zlín
MAC Rudolf, MVDr. - Otrokovice
ODSTRČILÍK Dalibor
OCHRÁNEK Marián
OPRAVIL a spol, společnost auditorů - Slušovice
OTROKOVICKÉ PAPÍRNY a.s. - Otrokovice
PAULÍN CZ, s.r.o. - Zlín
POKART spol. s r.o. - Ostrava Poruba
PRECIZ, s.r.o. - Otrokovice
PROZAX s.r.o. - Otrokovice
REMAQ, s.r.o. - Zlín 4
SKÁCELOVI Zdeňka, JUDr. a Vladimír, Ing. - Otrokovice
SLABIŇÁK Tomáš - Bojkovice
SLUŠTÍKOVÁ Ludmila - Zlín
SPOŠ a VOŠ, s.r.o. - Kroměříž
STAR ZLÍN a.s. - Zlín
SUBLIMACE, s.r.o. – provozovna Otrokovice
SÝKORA Pavel, Ing. - Otrokovice
ŠTEPÁN Alois
ŠVACH - více neuvedeno
TAŠ - STAPPA beton, spol. s r.o.
TESCO STORES ČR a.s.
TNS SERVIS, a.s. - Slušovice
TOMA, a.s. - Otrokovice
VALPO - Zlín, s.r.o.
VEČEŘOVI Libor, Ing. a Renata, Mgr. - Slušovice
VLK Hilti servis s.r.o. – Zlín 4
VONDRÁČEK Karel – Vizovice
WATERMILL s.r.o. - Zlín
WICKE CZ, s.r.o. - Zlín
W STŘECHY, s.r.o. – Halenkovice
ZUBÍKOVÁ Marcela - Otrokovice

Děkujeme těmto jednotlivcům a společnostem za tolik důležitou materiální a další pomoc:
Agentura Divja - Zlín
Atarsia Zuzana - Otrokovice
Atlantia II – Velikovský Fr. a Opavský Ivan - Zlín
Babáček Jiří - Vizovice
Černochovi Zuzana a Martin - Brno
Dětské centrum Zlín
Divadlo 6. května - Holešov
Domov mládeže Zlín
Family DAVO s.r.o.
Filípek Lukáš - Otrokovice
FINNFOREST CZ s.r.o. – Tlumačov
Frýdková Dana - Svatobořice Mistřín
Gabriel Vilém - Zlín 4
Galiová Alena - Otrokovice
Chochruňovi Robert a Magdalena - Zlín
JABLONEC GROUP a.s.
Jančíková Iva - Zlín 4
Janoušek Eustach st. – Bystřice p. Hostýnem
Konečná Marie – Zlín
Kroulíková Bronislava - Zlín Krčálová Hana - Zlín
Křivinka Jiří, Ing. - Lípa
Kynologický klub Siberie
Lukáš Libor – Bojkovice
Macůrkovi Ludmila a František - Holešov
Marcaníková Renata - Tečovice
Martinko Jaroslav - Zlín
Mentlíkiová Ludmila - Rokytnice
MRP - Informatics, spol. s r.o.
Nekoranec Petr - Otrokovice
Nestlé Česko s.r.o., závod SFINX Holešov
Neubauerová Leona - Zlín
Novák Dan - Žeranovice
NWT Computer s.r.o. - Zlín
PAGGIO Ivan, Ing. - Praha: poskytovatel domény handicap.cz
PARABEL s.r.o. – Lukov
Pekárna Veka - Štípa
PLŠEK Josef - Pneuservis AVIA Zlín
Pragokoncert Bohemia a.s. - Masters of Rock Café – Zlín
Radio Čas - Zlínsko
Salesiáni Dona Bosca Zlín
Samari, o.s. - Zlín
Slovák Milan - Zlín
Smetana David a Holásková Martina - Zlín
Stöhrová Karolína - Zlín
Strojilová Lucie - Zlín
Střední zdravotnická škola a VOZŠ Zlín
Štěbra František a Rostislav - Polešovice
Tigris spol. s r. o. - Zlín
Trinitas graphic studio
Tomanovi Marek a Jana - Zlín
Tomanovi Ivan a a Ludmila - Lípa
TOMATEX Otrokovice, a.s.
Třešňáková Ludmila - Zlín
Vajdík Martin - Zlín
VITAR s.r.o. - Zlín
Zábojník Ladislav a kamarádi z Barum Continental
Z studio spol. s r.o. – Zlín
a zvláště pak desítkám dobrovolníků z Klubu dětí a mládeže:

Vedoucí kroužků a osobní asistenti:
Nenuda: Mgr. Lenka Chudárková
Hráček: Ludmila a Martina Sedláčkovy
Áčko: Bc. Lenka Smažinková
Orientálky: Romana Morávková

Táboroví asistenti, oddíloví vedoucí a ostatní dobrovolníci:
Adam Atarsia, Bc. Hana Bednářová, Martin a Zuzana Černochovi, Josef Dolský, Lukáš a Kateřina Filípkovi, Bc. Tomáš Hlavica, Iva Hlavicová, Bc. Eva Horáková, Tomáš Hradil, Ing. Tomáš Chmela, Bc. Robert Chochruň, Gabriela Kloudová, Veronika Koutná, Marek Krajča, Kristina Literová, Kateřina Ludvová, Leona Neubauerová, Martin Mokroš, Martin Pavlík, Kateřina Ordeltová, Roman Pastorčák, Ing. Roman Pechanec, Hana Peprníčková, Šárka Plandorová, Ivana Požárová, Antonín Sedláček, Vladislava Sieglová, Michaela Slováčková, Kateřina Strojilová, Lucie Strojilová, Šárka Šišková, Petra Škubalová, František Štěbra, Veronika Štěpánková, Veronika Švecová, Karel Vondráček, Jiří Weinhönig, Ing. Ladislav Zábojník, Michal Zubík.

Přečteno: 7819x (naposledy 23.9.2017 v 05:44)

Handicap Zlín, z.s. © 2004 - 2017 | www.handicap.cz | handicap(a)handicap.cz


Představujeme se Vám
Naši partneři 2016
Naši partneři 2015 Standardy kvality na výbornou!

Hlavní mediální partner

Radio Zlín

Hlavní partner DOBRODĚJE

Aukro