Naše projekty

 

Facebook
Jednodenní akce


V Bešeňové bylo "draze, ale blaze"
   
ChA | 5.10.2010 | ... Jednodenní akce


Kdo zná termální lázně v Bešeňové, tomu netřeba blíže vysvětlovat nadpis tohoto článku. V sobotu 2.října jsme premiérově vyrazili na Slovensko, abychom na těle i na duchu pocítili blahodárné účinky vyhlášených horských horkých pramenů.


Protože daleká cesta ubíhala pomalu, krátili jsme si ji povídáním o Slovensku nebo třeba veselými lekcemi slovenštiny... O zábavu se nám staral taky autobus, který občas při řazení vypovídal služby, takže jsme se při rozjezdech ocitali jako na "horské dráze"...
Po 3,5 hodinách cestování jsme se konečně dočkali a vklouzli do vody. Mohli jsme si vybrat jestli navštívíme některý z řady bazénů venku nebo pod střechou. Uvnitř se navíc nechala většina z nás zlákat nejen teplotou vody, ale také tobogánem (například Hota vynesl Davida nahoru celkem 40x). Teplota vody se pohybovala v bazénech od osvěžujících 28 stupňů až po neuvěřitelných 38 stupňů. Spokojené až blažené výrazy ve tvářích zářily do dálky celých pět hodin, až do okamžiku, než jsme se museli balit domů. Cesta domů uběhla rychleji - nejen protože pan řidič opravil závadu, ale i protože jsme se bavili zpíváním při kytaře.

Ohlasy na výlet byly veliké (a i přestože jsme se vrátili o hodinu později, než bylo v plánu), příště chtějí jet všichni zase.

Děkujeme Zlínskému kraji a městu Zlín za dotace, s přispěním kterých zažilo 42 výletníků moc hezkou sobotu a poznalo "kus světa".

Přečteno: 2238x (naposledy 23.2.2019 v 05:20)

Handicap Zlín, z.s. © 2004 - 2019 | www.handicap.cz | handicap(a)handicap.cz


Představujeme se Vám
Naši partneři 2018
Naši partneři 2017 Standardy kvality na výbornou!

Hlavní mediální partner

Radio Zlín

Hlavní partner DOBRODĚJE

Aukro