Na?e projekty

 

Facebook
Oznámení, novinky


"Otevřeli jsme dveře" veřejnosti
   
Aleš Chudárek | 10.10.2010 | ... Oznámení, názory


Dne 7. října 2010 jsme "předali klíče" od centra naší organizace veřejnosti a uspořádali Den otevřených dveří. Návštěvníci si mohli prohlédnout naši novou keramickou dílnu a nedávno upravenou místnost, která se tak stala bezbariérovou (zmizelo totiž několik kubíků betonu z vysokého stupínku).


Některé zajímaly i prostory sociálního zařízení, o kterých se nejen z regionálních médií ví, že budou na náklady vlastníka objektu statutárního města Zlína zásadně rekonstruovány. Že se „něco děje“ bylo znát už z vyměněných oken téměř ve všech místnostech.

Samozřejmě že si návštěvníci mohli prohlédnout i obě kanceláře, kde jsme jim promítali fotografie a videa z činnosti. Podle zájmu jsme rádi představovali detaily z nabízených služeb a pořádaných akcí a otevřeli vozidla našich dopravních služeb. Zaslechli jsme mnoho slov uznání našim pracovníkům. Byla to velmi milá příležitost pro zpětnou vazbu k naší práci.

K chuti všem přišly koláčky od „naší“ štípské Pekárny Veka. Nejen děti využily během dne připravené drobné soutěže a možnost jízdy na ortopedickém vozíku. Pěknou „tečku“ za programem dne udělala vystoupením orientálního tance děvčata z našeho tanečního kroužku.

Přišli za námi nejen rodinní příslušníci našich zaměstnanců a uživatelů služeb, ale také zájemci o pomoc, představitelé zlínské radnice - pan náměstek Mgr. Miroslav Kašný, vedoucí sociálního odboru Ing. Jana Pobořilová, vedoucí ekonomického útvaru Ing. Jana Ryšková – a také novináři.

Troufám si tvrdit, že i když sídlíme v celku skromných podmínkách, cítili se návštěvníci u nás dobře. Snažili jsme se jak nejlépe umíme ukázat „co, pro koho a jak děláme“.

Děkuji za přípravu i průběh Dne otevřených dveří všem zúčastněným zaměstnancům a dobrovolníkům.

Aleš Chudárek, ředitel.

Přečteno: 2909x (naposledy 25.10.2021 v 14:10)

Handicap Zlín, z.s. © 2004 - 2021 | www.handicap.cz | handicap(a)handicap.cz
Představujeme se Vám
Naši partneři 2021
Naši partneři 2020 Standardy kvality na výbornou!