Na?e projekty

 

Facebook
Inzerce


Spustili jsme ho! www.mujvozik.cz
   
Mgr. Radim Šojdr | 8.3.2013 | ... Inzerce


Na světě jsou zcela nové stránky www.mujvozik.cz.
Stáhněte si zde zdarma příručku Průvodce chytrého vozíčkáře. S výbornými ohlasy si ji přečetli již stovky vozíčkářů, terapeutů, asistentů či rodičů... Kdoví jestli nepomůže Vám nebo někomu z Vašeho okruhu?


V této srozumitelné brožuře dostanete nejdůležitější informace, které by měl každý vozíčkář vědět před koupí vozíku a jak se o vozík starat. Dozvíte se například 10 nejčastějších chyb, které vozíčkáři při volbě vozíku dělají, odpovědi na 9 nejčastěji kladených otázek na to, jak získat vozík a spoustu dalšího.

Na stránkách www.mujvozik.cz naleznete kromě příručky prospěšné a aktuální informace o životě na vozíku – instruktážní videa, návody a rady, termíny zajímavých událostí a také detailní údaje o vozících Ottobock.

Budete-li ale potřebovat osobní kontakt a odbornou konzultaci, obraťte se s důvěrou na Mgr. Radima Šojdra, registrovaného fyzioterapeuta a konzultanta společnosti Ottobock. Ochotně Vám poradí, jak se bezpečně pohybovat doma, v práci, při sportu a dalších aktivitách. Pomůže Vám i se zařízením servisu nebo náhradní pomůcky, abyste za všech okolností zůstali mobilní. Poradí Vám, jak správně sedět, a nastaví vozík či polohovací zařízení tak, aby se Vám jezdilo lehce, sedělo pohodlně a správně.

Mgr. Radim Šojdr, +420 725 427 933, sojdr(zavin)ottobock.cz

Firma Ottobock již více než 90 let pomáhá usnadňovat život lidem s hendikepem a nabízí řešení pro lidi odkázané na vozík, po amputaci končetin nebo při ochrnutí. Protože pro Vás chceme být partnerem, veškeré vaše požadavky budeme řešit na Vámi zadané adrese. Naši konzultanti jsou odborně vyškoleni a dokážou najít technické i zdravotní řešení Vašeho problému.

Naše produkty jsou určeny pro všechny - od malých dětí po seniory, od polohovacích zařízení po aktivní nebo sportovní vozíky. Veškeré pomůcky Vám rádi a zdarma předvedeme, nastavíme a Vy je pak můžete vyzkoušet v prostředí, ve kterém žijete.


www.mujvozik.cz


Přečteno: 3120x (naposledy 1.12.2021 v 01:28)

Handicap Zlín, z.s. © 2004 - 2021 | www.handicap.cz | handicap(a)handicap.cz
Představujeme se Vám
Naši partneři 2021
Naši partneři 2020 Standardy kvality na výbornou!