Naše projekty

 

Facebook
Dobrodějovy aktuality


2. narozeniny
   
Hanka Červenková | 15.10.2014 | ... Dobrodějovy aktuality


Už druhý rok svého života oslavil Dobroděj, náš dobročinný obchod, který pomáhá se zajišťováním finančních prostředků na Handicapem poskytované sociální služby. Druhé narozeniny obchodu se konaly 10.10.2014 v přízemí


42. budovy svitovského areálu, kde obchod sídlí, a moc se povedly. O hudební doprovod se postarala Hudební škola Yamaha, slovem provázel Martin Pášma, nechyběl ani krásný narozeninový dort s knoflíky pro štěstí, či netradiční dražba speciálních „kousků“ z obchodu a tvořivý koutek pro děti.

Chceme poděkovat všem, kteří se na akci podíleli a pomáhali. Především dětem MŠ Sluničko, MŠ Sokolská, MŠ Stonožka, MŠ Louky a Prštné, které kreslily obrázky zboží, co obchod nabízí, a které budou v prostorách obchodu k vidění do 24.10.2014.

Dobroděj je tak trochu jiný obchod, jedni dobrodějové sem věci, které už nepotřebují, přinesou a druzí dobrodějové si je u nás za přívětivou cenu koupí. Dobroděj nabízí oblečení, kabelky, obuv, knihy, porcelán, dárkové předměty, bižuterii, obrazy (a zdaleka nejen to).

Pokud by Vás myšlenka prvního zlínského „charity shopu“ oslovila, budeme moc rádi, pokud si do Dobroděje najdete cestu. Budovu číslo 42 hledejte hned vedle hlavní pošty. Před vchodem do budovy jsme pro řidiče vyhradili parkovací místo.

Přečteno: 1339x (naposledy 23.2.2019 v 06:17)

Handicap Zlín, z.s. © 2004 - 2019 | www.handicap.cz | handicap(a)handicap.cz


Představujeme se Vám
Naši partneři 2018
Naši partneři 2017 Standardy kvality na výbornou!

Hlavní mediální partner

Radio Zlín

Hlavní partner DOBRODĚJE

Aukro