Naše projekty

 

Facebook
Jarní tábory - HIPO


Handicap Zlín v sedle - 2016
   
Kačka Chudárková | 3.6.2016 | ... Jarní tábory - HIPO


ČERSTVÉ FOTO - najdete ZDE! Máme za sebou další super týden na koních. Po dvou letech, co jsme jezdili na náš tradiční pobyt na koních na Antarik, jsme se letos opět vrátili do naší staré dobré „Francovky“. Hned když jsme do Francovy Lhoty přijeli, už na nás čekali připravení koníci. Rádi jsme


viděli koně i naše dobré kamarády „koňáky“ z Hucul clubu, kteří se na nás po celých pět dní vždycky upřímně usmívali a ochotně odpovídali na všechny dotazy a hlavně nás bezpečně doprovázeli při jízdě na madlech nebo v sedle. Jejich koníci jsou fakt klidní, a i ti z nás, co přijížděli se strachem, jej brzy ztratili.

Každý den nás čekalo i mnoho dalších aktivit, než jen ježdění na koních. Naši oblíbenou aktivitou bylo hraní a zpívání u kytary, florbal, šprtec a spousta dalších her. Taky jsme vyrazili k nedalekému ohništi a opekli si při kytaře špekáčky. Neobešli jsme se bez večerních programů, letos v duchu soutěže „Máme rádi Koně!“. Dostávali jsme různé úkoly, které jsme museli načas splnit, ale nejvíc jsme se bavili při Velké pardubické v podání vedoucích jako koní. Nejlepším programem byla jak jinak než diskotéka! No, a bylo i pár neřízených částí programu, to když někteří z nás nedobrovolně okusili teplotu vody v místní kašně, nebo třeba když jsme skákali na seně za jízdárnou …

Ale nejhezčí na tom celém týdnu bylo to, že jsme se zase mohli potkat, být v té známé pohodové náladě a taky že jsme mohli poznat pár nových kamarádů. Doufám, že se budeme se všemi potkávat i na dalších akcích. Děkuji za nás všechny našim ÚŽASNÝM vedoucím, kteří nám za celou dobu věnovali mnoho úsměvů, radostí i nepřekonatelných zážitků, na které budeme vzpomínat ještě dlouhou dobu.

Kačka Chudárková

Pár fotek z akce najdete ZDE a na našem Facebooku - ZDE.

Pořadatel akce děkuje finančním partnerům akce, zejména

Zlínskému kraji


statutárnímu městu Zlín

a Pekárně VEKA ze Štípy.

Děkujeme všem z Hucul Clubu a všem našim šikovným asistentům - Lidušce Sedláčkové, Lucince Strojilové, Kice Zábojníkové, Míši Slováčkové, Marušce Londinové, Hance Vlčkové, Barunce Chudárkové, Fanymu Štěbrovi, Majkovi Zubíkovi, Jirkovi Weinhönigovi, Tomíku Seiferovi a Tošovi Baxovi!

Přečteno: 1064x (naposledy 24.3.2019 v 16:24)

Handicap Zlín, z.s. © 2004 - 2019 | www.handicap.cz | handicap(a)handicap.cz


Představujeme se Vám
Naši partneři 2018
Naši partneři 2017 Standardy kvality na výbornou!

Hlavní mediální partner

Radio Zlín

Hlavní partner DOBRODĚJE

Aukro