Na?e projekty

 

Facebook
Zimní tábory


Zimní olympiáda v KoRejvice
   
Daniel Sedláček | 14.3.2018 | ... Zimní tábory


Rádi se s Vámi podělíme o zápis z táborové kroniky jednoho z našich dětí. Uveřejňujeme jej bez korektur, možná bez nějaké té čárky mezi větami, ale o to vyzní popis týdne na Revice ve Vizovicích z posledního zimního pobytu našeho Klubu dětí a mládeže autentičtěji.
V pátek jsme jeli na zimní tábor. Všude


bylo spousta sněhu klouzalo to vybalili jsme si a ve velkém sále probíhala seznamovačka. Moc jsem se na všechny těšil už dřív jsem jel s Handicapem na letní tábor.

V sobotu jsme vstali a šli se najíst, převlékli se do oteplovaček a šli jezdit na saních a bobech taky jsme se koulovali. Dozvěděli jsme se že začínají olympijské hry v Jižní Korejvice a že se rozdělíme do třech národů. Vymysleli jsme si tři země Revikanda, Kofolov a Eskymánie, udělali si vlajky a s nimi venku udělali zahájení olympiády.

Přenášeli jsme olympijský oheň jako štafetu taky přišel maskot Tygřík a dělali jsme sliby závodníků. Pak byly závody na saních a na bobech a dostávali jsme medaile zlatou stříbrnou a bronzovou. V noci zase padal sníh takže jsme zase jezdili teď na jiném ještě větším svahu. Zase jsme dělali blbosti a pak jsme všichni dělali jako olympijskou soutěž sňehuláky na výšku. Pak byla disciplína biatlon a jsme stříleli z opravdické vzduchovky.

Taky si vzpomínám na to jak jsme hráli hokej na obrovském stole. Za všechno jsme dostávali medaile. V pondělí jsme vstaly a oblekli a přišli jsme na super obří slalom. Pak jsme se pořádně zapotili u fotbalu s obrovkým balonem na sněhu. Taky byla večer diskoška. Poslední den jsme měli ceremoniál a stupně vítězů s diplomy a taky medailemi pro všechny. I vedoucí dostali. Na oběd bylo jídlo sladké knedlíky.

Děkuji za všechno i jak jste se o nás starali a vymýšleli pro nás ty aktivity a olympiádu, děkujeme za ten nejlepší zimní tábor. A doufám že na Koňském táboře budeme všichni už se nemůžu dočkat až já pojedu na koních.

Daniel Sedláček

Fotogalerii z akce najdete na našem facebooku ZDE!

Děkujeme hlavním partnerům akce:

.........

a všem podporovatelům Handicapu Zlín!

Přečteno: 1203x (naposledy 20.9.2021 v 09:51)

Handicap Zlín, z.s. © 2004 - 2021 | www.handicap.cz | handicap(a)handicap.cz
Představujeme se Vám
Naši partneři 2021
Naši partneři 2020 Standardy kvality na výbornou!