Na?e projekty

 

Facebook
Zájmové kroužky


MPPFF - i my tam byli...
   
Dita Cettlová | 24.6.2019 | ... Zájmové kroužky


Letos poprvé nás divadelní kroužek Divokruh reprezentoval svým krátkým filmem "Zrcadlo snů" na filmovém festivalu Mental Power v Praze. Byla to velkolepá, super a báječná akce, kterou bychom samozřejmě rádi


navštívili i v příštím roce znovu! Všichni naši začínající herci byli nadšeni nejen samotným natáčením, ale také čtyřdenním pobytem v Praze, během kterého jsme si užili dvou večerů v divadle Palace na Václavském náměstí a také spousty jiných zážitků v našem hlavním městě.

Samotný galavečer třináctého ročníku festivalu byl plný emocí a silných dojmů ze setkání se známými i neznámými herci. A máme radost, že jsme byli třikrát nominovaní na ocenění v některé z kategorií. Přijeli jsme nabití energií z těchto setkání a už teď přemýšlíme nad filmem pro příští rok. Děkujeme organizátorům Mental Power za luxusní ubytování i stravu!

Dita Cettlová

A vedení Handicapu Zlín děkuje našim hercům za herecké výkony a reprezentaci spolku a vedoucí kroužku Divokruh Ditě Cettlové za organizaci akce, námět, scénář, střih a zvučení filmu „Zrcadlo snů".

Soutěžní film Divokruhu - Zrcadlo snů - je k vidění ZDE.
Odkaz na video z festivalu od jednoho z moderátorů akce Vojty Kotka před zahájením akce - ZDE (naše účastníky najdete okolo 1:14 min.)
Pár fotografií z akce - ZDE

Mental Power Prague Film Festival je mezinárodní filmový festival (ne)herců s mentálním a kombinovaným postižením, jehož hlavní myšlenkou je vytvořit podmínky pro uměleckou seberealizaci lidí s postižení a umožnit všem zažít chvíle umělecké tvorby a posílit jejich místo ve společnosti. Organizátorem je HENDAVER, z.s., hlavním partnerem Národní rada osob se zdravotním postižením v ČR a tváří festivalu Tereza Voříšková.

Přečteno: 942x (naposledy 20.9.2021 v 09:02)

Handicap Zlín, z.s. © 2004 - 2021 | www.handicap.cz | handicap(a)handicap.cz
Představujeme se Vám
Naši partneři 2021
Naši partneři 2020 Standardy kvality na výbornou!