Naše projekty

 

Facebook
Fotogalerie

I. Klub dětí a mládeže   3) Jarní tábory - hiporehabilitace   2007 - Francova Lhota

   Kliknutím na náhled zobrazíte fotku, údaje o fotce a hodnocení  

..a zase se jelo na koně, ale pozor! Teď už jinde jsme, je to jiná vesnice... Francova Lhota..a zde jezdíme v Hucul clubu... ..a hurá na koně.. jako první se vám představuje žokej Roman Štěbra.. ..za ním se na bůjném oři objevuje Radek Trlica.. ..Dejv a Pepča nám ukazují, již známé motto "ve dvou se to lépe táhne"..
..skvělý styl jízdy, výborné držení těla, správný úsměv na rtu.. Naše Alenka! ..to se pozná starý koňák Michal Gabriel!! ..další starý, známý a pořád vynikající jezdec Tomáš Mentlík alias Suzuki! ..zkušená a stále usměvavá jezdkyně Kajka..
..vždy klidný, nebojácný jezdec Luke míjí překážku.. ..dokonalost, ladnost pohybu, no co dodat.. naše Majka ..Barunka děkuje svému koníkovi za skvělou jízdu.. ..jako statečný rvtíř na svém koni vyráží Zdenda..
mezi další zkušené koňáky patří jisto jistě i Kačenka.. ..bez pochyby si svou jizdu užívá i jezdec Martin.. ..poprvé se představuje nový člen našeho jezdeckého klubu Elis.. ..co našeho známého Peťu těší více jízda na koni nebo jeho sličná vodička Megí?..
..další Eliška a také další nový jezdec klubu, ale jde ji to skvěle.. ..sličná asistentka, vodič, jeden oř a na něm zdatný koňák Esťa.. ..Mira patří k našim nejzkušenějším jezdcům a jde to vidět.. ..jízdu bravůrně zvládl další jezdec Pavel alias Prófa...
..hlazení je skvělá odměna.. za skvělou jízdu, že Terezko? ..někdo jezdí tak a jiný takhle.. A všichni dohromady jezdime skvěle.. ...trošku změna...hotelové stolování, super jídlo...prostě Ranč u Zvonu... .taky odpočinek je nutný, který nám muže zpříjemnit třeba kytara...
odpoledne nám vyplňovaly nejruznější hry a hrátky.. např. tato hra.. ..hra "jak dědeček měnil až vyměnil"..žačíná se se špendlíkem... a mění se a mění se.. až se domění a na konec máte třeba vanu.. a večer?.. přijel za námi Dj a měli jsme diskotéku i s pravou karaoke show..
..mezi odvážné zpěváky patřila i Eliška se svým krásným vystoupením.. trsalo se jak o život, jedna píseň za druhou.. ale taky se ploužilo.... a ploužilo... :-)
Z dalekých Koryčan nás přijel navštívit Fred, Stela i jejich kůň Fargo.. ..jako vždy nám Fred Farga představil... ze všech stran a částí.. ..a ukazoval nejrůznější triky..postavení na zadní...
...couvání, prostě všechno co koníček umí.. Poté nastalo soutěžní odpoledne - olympiáda... soutěž "pojídání makovce na čas"... ..soutěž "slalom s petláhví.." "...přes nejrůznější překážky"..
..soutěž "zalívání smajlíka na cestě".. ..všichni byli rození zahrádkáři... také soutěž "kdo vypije nejrychleji drink ala šťáva.. nebo třeba soutěž "netradiční naplnění bažanta""...
Na koníky se dostali i naši vedoucí.. Nelinka.. ..Lucinka.. ..v čele jede Pepinka.. ..Liduška..
..dále nováček Vlaďka.. Viděli jste někdy jak se plaví koně??.. ..my to štěstí měli..Pepinka a Alešek při plavení.. ..páni to byla podívaná.. Majkl v akci..
..prostě jen příroda, koně a my... ..Franta a Dan při plavení.. ..naši zkušení końáci Megi a Dan.. houpy, kroupy.. Ondrášek a Péťa si krátí dlouhou chvíli..
Zase hrátky?? Tentokrát s naší oblíbenou plachtou.. hra "pozdrav kamaráda pod plachtou" .."ahoj Romčo" .."ahoj Káťo" "nazdárek Zdendo".. "ahojka Jiťo".. ..někteří si dokonce užívali perličkovou koupel, že Marťo?..
..Péťa to měl i se sprškou.. Vyletí ptáček!! a to jsme my koňáci:-) Za sportem jsme vyrazili i na místní fotbalové hřiště... ..a hráli jsme kroket..
..velmi oblíbený fotbal..  ..ruské kuželky a jiné sporty. Nesměl chybět ani náš táborák... ..kytárkování a opékání  chobotnic (špekáčků)..
..při té příležitosti jsme popřáli Esťovi k jeho narozeninám.. tohle vše završila ohromná ohnivá show v podání Dana a Franty.. viděli jsme plivání ohně.. ..polykání ohně.. ..a ruzné mistrovské triky s ohněm..
..a nastal poslední den.. Balení nám zpříjemnila Dj Majka pouštěním písní.. jestě poslední nutná hygiena.. ..poslední zpívání písniček při kytárce.. ..poslední koupel... ne ne to byl jen křest našeho nováčka..
..Vlaďky v místní kašně... ..mimo spousty krásných vzpomínek si každý odvezl na památku i podkovu pro štestí

Obsah této galerie: 78 fotek

Handicap Zlín, z.s. © 2004 - 2019 | www.handicap.cz | handicap(a)handicap.cz


Představujeme se Vám
Naši partneři 2018
Naši partneři 2017 Standardy kvality na výbornou!

Hlavní mediální partner

Radio Zlín

Hlavní partner DOBRODĚJE

Aukro