Naše projekty

 

Facebook
Fotogalerie

I. Klub dětí a mládeže   1) Letní tábory   2006 - Zájezd do Českého ráje

   Kliknutím na náhled zobrazíte fotku, údaje o fotce a hodnocení  

..I cesta může být cíl... Tak jedem! a jedem.. a jedem VLAKEM... bez problémů vystupujem.. v Parbubicích přesedáme a nastupujem..
..po menší pauze zpět do vlaku.. ..a jedéém.. páni to je rychlost :) ..ve vlaku je prostě pohoda..
Chystejte se! Příští stanice Turnov - Vystupujem! .. A zase vystupujem! ..hurá na náš první výlet.. ..jdeme cestou necestou, lesem nelesem..
svačinková přestávka..někteří si pochutnávají i na borůvkách..že Marti? Krásný pohled... ..zaujal úplně všechny.. ..pohled na Hrubé skály..
Došli jsme až na Valdštejn... ..Tome, to je výhled co?? někdo si vyšlápl i výš.. ..někdo se nechal vynést výš..
za ten výhled to stálo, nebo ne Kubo?:)) ..,že by letecký pohled?? i Radek už je nahoře.. ..opatrně dolů..
..jdeme.. ..a jdeme ještě malá zastavka v muzeu Českého ráje v Turnově.. ..Mira a Romča zkoumají starou šperkařskou dílnu..
...Gabča obdivuje zdejší drahokamy... a mnozí z nás si na památku něco i vyrýžovali.. Náš věrný přítel autobus nás opět veze někam na výlet.. ..novodobý typ zádržného systému..
a už jsme tu.. Středověké silnice nebyly zrovna nejrovnější.. ..pomůžem si navzájem.. a kde si nepomůžem.. pomůžou nám lyžiny..:)
prohlídli jsme si i místní kapličku.. a Radek opět šplhá do výšek.. .. hned za ním stoupají Franta s Romčou.. a nahoře? ..prohlídka brnění, zbraní
Olda si ty zbraně mohl i osahat.. ..všichni jsme se pokoušeli otavřít tajuplnou truhlu.. poslední rozhlédnutí... a zase dolů..
..jak se dříve vařilo?? to jsme mohli zjistit v hradní kuchyni... po super prohlídce opouštíme hrad Kost.. ..ale ještě foto s naší milou, hezkou, sympatickou prostě oblíbenou průvodkyní Alžbětou...
hurá na rafty..posádka prvního raftu je připravena.. ..Jiřinka na palubě.. ..Pavel už taky připraven.. ..jdeme na vodu!
..všichni jsme naloděni, pádla do ruk a vyplouváme... ..pěkně Luki! zaber..  ..s úsměvem jde všechno líp.. ..plavili jsme se z malé skály až do Dolánek..
Cíííl.. a suchou nohou z raftu ven ..společná fotka před Ještědem... ..hromadné nasedání do lanovky... ..ještě Romča hop a jedem..
..něco pro ty co mají strach z výšek... ..ale za ten výhled to stálo.. ..naše stále vysmátá Gabča.. ..pohled z Ještědu..
..pohled z Ještědu... .trocha z historie Ještědu.. ..navšívily jsme strašidelná monstra.. tahle obří hlava byl jen začátek... ...viděli jsme strašidelný film v 3D rozměrech ..
všichni jsme se vydali na cestu mezi obřími monstry.. ..někdo z nás strachy ani nedýchal, nebojte se... ..prsa, kraul i motýlek, prostě všichni se rochníme.. ..odvážnější si troufli i na zdejší tobogán...a už si to frčííí
..z vody se prostě nikomu, nikdy moc nechce.. ..ale pak zase tradá zpátky do našeho útočiště čím byla Ktová.. ..Ktová..měli jsem se tu super, užívali jsme si v bazénku.. ..náši milí hostiltelé Sedláčkovi nám vždycky připravili spousty dobrůtek, svačinek...
..mohli jsem s přípravou jídla i pomoc, a chlapci se toho ujali skvostně.. jedli jsme až do prasknutí, chutnalo nám vždycky..mňám.. a pak jsme si zase užívali, někde potrápil mozek hrou šachy.. ..jiní opékali, zpívali, užívali si ohně...
.. no nesměl tady chybět náš oblíbený táborák.... a po táboráčku Hajíííí..ale co to? kam to? do stanu?..vlastně proč néé.. ..tak co holky, jak pak se vám leží??? a ráno hupky šupky ze stanů.. Dobré ráno Tome!
..umýt, oholit se, nasnídat, sbalit se, a autobus už na nás čeká..Jedeme na další výlet, ale kam?? ..Vyrazili jsme do největšího zabavného centra v Liberci do Babylonu.. ..nemohli jsme vynechat zdejší suprový aquapark... prošli jsme si zde krásné městečko...
.. bylo tady spoustu obchůdku se vším možným ... ..ale taky jsme museli zajít do zabavného muzea.. Franta Franta stejně jako jiní vyzkoušel své rozpětí křídel (rukou)... ..Velbloude? kam jsi dal hlavu?...aha tak to byl jen takový trik...a těch triků pánečku těch tam bylo.. ..a to už jinde jsme je to jiná vesnice..Máchovo jezero..
Romčo na palubu!.. zachvíli vyplouváme.. ..šup Gábi a plnou parou vpřed!... a užili jsme si krásnou plavbu po Máchově jezeře... a užili jsme si krásnou plavbu po Máchově jezeře...
a užili jsme si krásnou plavbu po Máchově jezeře... a užili jsme si krásnou plavbu po Máchově jezeře...
 a užili jsme si krásnou plavbu po Máchově jezeře... ..a aby jsi mohl i pan Kapitán odpočinout..Dafi ho na chvíli zaskočil...
..zaparkovali jsme loď a můžeme vystupovat..tak co Marťo zvládneš to s tím tvým veteránem?...ale veteráni byli vlastně jinde.. Jooo tady jsou muzeum Škoda Mladá Boleslav.. ..mohli jsme si vyzkoušet poznat, který zvuk, ke kterému motoru patří.. ..Luky to je žihadlo, co??
..Romča asi přemýšlí o výměně vozidla... ..Další zastávkou v naší cestě Tramtárii bylo město Jíčín.. ..po nákupech jsme navšívili dílnu místního řemeslníka.. a tím nebyl nikdo jiný než samotný Rumcajs..
..ukázal nám celou ševcovnu a vidili jsme i Manku s Cipískem.. ..co to kde jsou??  ..zase jsme ve vodě, no jo jak jinak, když je takové horko... ..to je rychlost někteří se nechali unášet rychlými proudy..
...jiní se šli nechat probublat do výřivky.. ..prostě Hawai.. ..další profrčeli tobogánem... .. že Liduško?
..Luky se smál celou cestu.. ..posvačili jsme v áleji... a ještě jedna památka na konec..  a tentokrát to byl Sychrov, místo kde se natáčela i Zlatovláska..
..prošli jsme si sychrovské nádvoří.. ..vystoupali do  krásných komnat.. ..prohlídli jsme si jak králové vlastně žili.. ..přehlídkou jízdy na koních nám začaly slavnosti ohně..
..akrobati nám ukazovali ruzné psí kusy, co vše dovedou a nejen s ohněm.. ..něco jsme si mohli vyzkoušet na vlasní kůži... ..na něco jsme se jen dívali, ale že bylo na co koukat... ..ano Bajčo! tyhle brýle ti padnou..
..ani jsme se nenadáli a jelo se domů... ..zašli jsme se občerstvit do jídelního vozu.. někdo si dal kafíčko.. jiní poseděli a zahráli karty.. ..a s úsměvem každý vzpomínal na uplynulé dny strávené v Tramtárii...

Obsah této galerie: 132 fotek

Handicap Zlín, z.s. © 2004 - 2019 | www.handicap.cz | handicap(a)handicap.cz


Představujeme se Vám
Naši partneři 2018
Naši partneři 2017 Standardy kvality na výbornou!

Hlavní mediální partner

Radio Zlín

Hlavní partner DOBRODĚJE

Aukro