Naše projekty

 

Facebook
Fotogalerie

I. Klub dětí a mládeže   1) Letní tábory   2006 - Vizovice

   Kliknutím na náhled zobrazíte fotku, údaje o fotce a hodnocení  

Bizoní bojovník nás vyzývá... ..k obnově indiánských tradic... ..staneme se indiány a započneme cestu za bílým bizonem. ..našim prvním úkolem jest postavit indiánská obydlí..
..tak začalo stavění TEE-PEE... ..zapojili se uplně všichni a za nedlouho... ..jsme již mohli obdivovat dvě vystavěné Tee-Pee.. ..tak takto to vypadá, když ležíte v Tee-Pee a jen tak koukáte vzhůru..
..každý podstoupil první indíánský obřad v Tee-Pee.. Indiánský bojovník Adam... indiánský vyvolávač Honza.. ..samozřejmostí je indiánské malování..
Za nevídaný čin, sis mohl zatočit kolem štěstí.. ..a získat tak jedno z privilegii..např. 3krát 3 pusy, masáže, nebo třeba.... ...snídani do postele.. .. sličné slečny nesou další snídaně do postele, a komu tentokrát?
..Honzovi a Martinovi, dobrou chuť kluci! o naši skvělou večerní zábavu se tentokrát postarala super skupina... ..ano, přesně tak hudební skupina ARGEMA!! ..kluci z Argemy rozpálili uplně všechny to byl nářez...
..a jako praví indiáni jsme si vyzkoušeli spaní v Tee-Pee.. ..indiánská pohádka a teplo ohně nemůže chybět. ..spící indiánské obydlí.. ..a je ráno, Máro vstávat a cvičit..
vítáme nový den ranní indiánskou písní.. Jako na každém táboře nesmí chybět výlet.. ..naše cesta směřovala na zámek Buchlov... uprostřed zámecké zahrady byla krásná kašna..
..poté jsme navštívili Ranč Kostelany, kde jsme střílili z luku... ..házeli tomahawkem..  ..jezdili na koni.. ..vyzkoušeli jsme si také lasování koně...
nebo jsme se mohli nechat chytit do lasa samotným našim náčelníkem.. a navštívili jsme i místní saloon.. ..příjemné posezení v saloonu.. nebo příjemné posezení před saloonem..
kovboj Jerry a Efička.. ..svůdné kovbojky Tuli, Bajča a Magdalénka.. ..a ostřílený kovboj Filda právě rozráží dveře saloonu! Samozřejmě jsme využili pěkného počasí ke koupání..Jede jede mašinka..
..v bazéně je prostě príma.. ..a kdo tam nešel dobrovolně.. ..toho jsme tam přinesli :) Nechyběly ani drobné výroby..
..navlékali jsme korálky.. ..taky jsme vyráběli z korálek klíčenky ..každý jsme si vyrobil a namaloval svůj rámeček... ..do kterého jsme později jako překvapení dostali svou fotku.
do naší osady zavítal poník Vašek.. Vašíkovi byla u nás dopřána důkladná pěče.. ..a řádné rozmazlování.. ..někteří si na něm i zajezdili, že Dejve?
..díky našemu rozcesníku jsme v naší osadě nezabloudili. Vyrazili jsme naslouchat místním lesům.. ..po cestě jsme ovšem objevili zprávu od bizoního bojovníka.. ..přinesli jsme ji do tábora a snažili se ji vylušit pomocí nápověd, které jsme získávali v různých soutěžích...
..třeba ve hře na medvěda, Barunko vydrž! ..v jízdě na divokém býkovi... ..Verunka už hlavou dolů... ..Markétko drž se pevně!!
..hra házení dřívkama.. ..některým to šlo přímo skvěle.. ..jízda na kánoi.. Špagetka a Mára v kánoi..
..hráli jsme také spoustu her.. ..lacross.. ..Fildo házej.. ..hrátky s plachtou..Kdo je pod ní?
Charlie pro nas připravil v lese i lanové aktivity.. ..spoustu ruzných průlezek.. ..velmi oblíbenou se stala lanovka..Honzík už je dole.. ..také naše stále vysmátá Barunka se svezla..
..úúúž jede další..nováček Martin.. ..jako správní kovbojové jsme si i zastříleli.. ..Tony s Evičkou.. ..Esťa..
..Olše s Marečkem.. ..Alda.. ..stříleli jsme i jako indiáni z luků... ..Marťa s Lídou.. Trefí terč??
...jedno z potěšení bylo skákání v hradě... ...super strávené odpolední klidy, no ne? ..parádní jízda jeepem, ohromila mnohé z nás... Pro zaplnění rodových štítů orlími pery, jsme se utkali v mezioddílových hrách..
..např. pavoučí síť, prolézt, ale pozor nedotknout!.. ..kutálení pneumatik... ...cesta s ní byla mnohdy složitá... ...ani jízda v poštovním dostavníku nebyla žádná hračka, ale všichni to zvládli...
...s rozumem v koncích jsme nabyli ani při známé hře milionář... ...skákání panáka... ..bubnování indiánských písní..super Fildo.. ...plácání do vody..kolik vody vystříkne?..
..páni to je rána.. ..rýžování zlata..Tinka v akci.. ..Samopal rýžuje jako zkušený zlatokop.. ..podlézání pod bizonětou..Radek..
...házení kopím po bizonětě.. ..sekání dřeva..Jitka.. ...indiánský souboj "na nože" muh-mohwa..Majkl a Radek.. ...kdo na sobě bude mít nejvíce svršků, vyhrává...
..Moničku už není skoro vidět.. ..chlapi šli nařezat dříví na táborák.. ...Franta Franta si pořídil i motorovou pilu... ..naučili jsme se udělat oheň bez sirek či zapalovače...
..posloužila nám k tomu ocilka a pazourek.. ..to jsme potom využili při rozdělávání slavnostního ohně... ..všudypřítomná zdravuška Peťa.. ..bubnování a zpívání v kroužku..
..některým se to obzvláště líbilo.. Ondra, Pavlík a Evička..jako praví indiání.. ..Honzík při očišťovácím obřadu.. ..vůně šalvěje nám má postupně očistit celé tělo i mysl.. ..každý nováček si prošel vítacím obřadem...
..jeden večer se naše společenská místnost proměnila v obrovské casino.. ...hrála se ruleta, kde jako hlavní cena byl rovný meloun.. ..a spoustu dalších her..poker, kostky, black jack... ..za táborovou měnu si každý mohl něco koupit, či navštívil atrakci..
..nechat se vyfotit jako pravý indián.. ..nechat se pohoupat..na malé houpačce.. ..nebo na větší houpačce... ..navštívit kafírnu..
..nechat si krásně namolovat obličej.. ...Míša jako hodiny a Monička jako zářicí noční obloha.. ..nechat se povozit v kánoi.. ..či si slavnostně připít s kamarády a spousta jiných atrakcí...:
...vzpomínáme na zážitky z právě končicího tábora.. ..v oddílech jsme plnili orlí pera.. ..ty nám pak byly slavnostně předávány.. ..každý si odnesl nejen diplom..
..ale i snovou síť..na památku.. ..cíl naší cesty jsme splnili.. ..za což nám poděkoval bizoní bojovník.. ..na celém táboře, nás jídlem rozmazlovaly indiánské kuchařky..
..na krásné tabuli jsme mohli sledovat, jak si který pokoj uklízí.. ..ti největší pořádníci si pak odnesli zaslouženou odměnu.. ..jako vzácnou návštěvu jsme přivítal hejtmana zlínského kraje pana Libora Lukáše.. ..který nám přivezl nemálo sladkých dobrůtek..
..a zasloužil si od nás velké poděkování...DĚKUJEME! miminka nebo slečny..Kačenka a Anetka ..naše vysmátá indiánka Kačenka.. ..indiáni Dejv a Bája na bizonětě..
indián Honzík na bizonětě.. ..indiánka Romanka.. ..indiánka Marťulka.. ..krásná indiánka Tínka..
..náčelník Pavlík.. ..indiánky Terezka a Nelinka.. indiáni Verča, Romča, Jirka, Martin, Adam při slavnosti ohně.. ..naši drazí indiánští vedoucí..
indiánský rod Želvy ...indiánský rod Vlci... indiánský rod Medvědi.. ..indiánský rod Orli..

Obsah této galerie: 152 fotek

Handicap Zlín, z.s. © 2004 - 2019 | www.handicap.cz | handicap(a)handicap.cz


Představujeme se Vám
Naši partneři 2018
Naši partneři 2017 Standardy kvality na výbornou!

Hlavní mediální partner

Radio Zlín

Hlavní partner DOBRODĚJE

Aukro